Tarihçe

Arhan Grup 2007 yılında Tuzla'da kurulmuş olup , her türlü demir , çelik ve metal işleri için kalıpların yapılmasında profesyonel imalat alt yapısı ile hizmet vermektedir.

Tecrübeli kadrolarla çalışmasına rağmen ARHAN GRUP personelini sürekli olarak eğitimlerden geçirmekte; kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasını müşterisi ile bütünleştirerek yenilikleri anında uygulayabilmektedir

Vizyonumuz

VİZYONUMUZ ; imalat altyapısında sürekli gelişimi hedef alan, nihai müşteri memnuniyetini sağlayan güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ ; firmamızın sahip olduğu bilgi, insan, ve finans kaynaklarını en verimli şekilde katma değere dönüştürerek, sürekli geliştirmek, en kaliteliyi en ucuza müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ ; Mükemmele ulaşmak için değişimin önemine inanır, sürekli gelişmeyi ve değişmeyi hedefleriz. Yüksek performansı sağlayacak imkan ve ortamları oluşturmak motivasyonu ve uzmanlığı yüksek, takım çalışmasını yapan personelle çalışırız. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın güvenilir ve sürekli gelişen organizasyonumuzda yer almasını sağlarız. Kaynaklarını verimli kullanan kârlı ve rekabetçi bir kurum olmak için çaba sarf ederiz. İyi bir çalışma ortamı ve yeteneklerin geliştirildiği bir organizasyon olmayı amaçlarız. Bilgi ve deneyimlerin paylaştıkça çoğaldığına, sorunların ve olumsuz sonuçların paylaştıkça azalacağına inanırız.

Taşınabilir Enerjide Güvenilir Marka

Gaz Aletleri Kamp Ekipmanları LPG ile Çalışan endüstriel mutfak gereçleri ile iç ve dış ticareti yapan firmamız taleplere göre değişik markalarla ürüler pazarlamaktadır. Bunlar başta Arhan Grup, Orcamp, Orhome, Schanall, GasPower gibi müşteri taleplerine göre farklılık göstermektedir. Uzmanlık alanımız dedantör, valf, ısıtıcı, pişirici, lamba, ocak, tav ve kaynak takımları başta olmak üzere LPG'li ürülerdir.

Devamı »

Bize Ulaşın

Arhan Grup
İSTANBUL ANADOLU YAKASI OSB. 1. Sk. No:14
Tuzla 34953, İstanbul TURKİYE

+90 216 593 13 01

info@arhangrup.com.tr

http://www.arhangrup.com.tr