Hakkımızda

Tecrübe

Sektörde geçen 30 yıllık birikimin talaşlı imalat kültürüyle buluştuğu şirketimizde katma değerli üretim yapılmaktadır.

Özveri

Müşterilerimize verdiğimiz sözün arkasında durarak doğru işçilik ve zamanında teslim ile profesyonel bir iş çıkarmak önceliğimizdir.

Yatırım

Üretimde çağı yakalamak ve teslim sürelerini erkene çekmek amacıyla makine yatırımlarımızı sürdürüyoruz.

Hakkımızda

30 yılı aşkın işleme tecrübesine sahip Arhan Grup, Tuzla İstanbul’daki işletmesinde talaşlı imalat kültürünün yanı sıra plastik ve metal kalıp üretiminde birikim sahibi olup bu kalıpları üretmektedir. Sac işleme sürecinden komplike montaja kadar metal ve katma değerli montaj konusunda üretim yapmaktadır.

Arhan Grup, 2017 yılı itibariyle inovatif ürün üretmek, pazarda farklılaşmak için AR-GE faaliyetlerini arttırmak amacı ve ekonomide millileşme politikası ile KOSGEB tarafından altyapı yenileme desteği alarak altyapısını modernize etmiştir. Bu altyapıyı CNC makineleri, transfer tezgâhları, plastik enjeksiyon makineleri ve tavlama fırın otomasyonunu kapsamaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamızda, 56 ülkeye çeşitli markalar altında tedarikçilik yapmaktadır. Bu ülkelerin ulusal standartlarının gerektirdiği ürün sistemleri dahilinde CE, ISO belgelendirmelerine sahip olup kalite ve zamanında teslimat ana prensipleri olmaktadır.

Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan her adımda uygulanan kontrol sistemleri, laboratuvar deneyleri, ürünlere yönelik denetim testleriyle mamul kalitesi güvence altına alınmıştır. Üretim yeteneklerini geliştiren ve geliştirmeye devam eden Arhan Grup, üretim tecrübesi ve deneyimli personelleriyle daha ileri teknolojide çözümler sunarak ülkemize daha fazla katma değer oluşturmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Planlı büyüme ve sürekli yenilenmenin yanı sıra ülkemizi küresel rekabet ortamında başarıyla temsil etmektir.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; dürüst ticarete bağlı, bireye ve topluma saygılı, müşterileri, çalışanları ve tüm ülke insanına karşı beklentileri en üst seviyede karşılamaktır.